×

Teatr w zasięgu

Nowy sezon artystyczny 2018/2019 rozpoczynamy teatralnie. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Teatru im. S. Żeromskiego, mamy przyjemność zaprosić do udziału w projekcie „Teatr w zasięgu”.  Będzie to nie tylko okazja do bezpośredniego spotkania z aktorami Teatru Żeromskiego z Kielc, ale i możliwość wzięcia udziału w 2 spektaklach w Kielcach.

Już  3 września o godz. 17:30 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się otwarte dla wszystkich spotkanie z aktorami. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o pracy aktora teatralnego, całym procesie tworzenia spektaklu teatralnego.

Z kolei 8-go i 27-go września mieszkańcy Miasta i Gminy Pińczów będą mogli bezpłatnie wyjechać na spektakle do Teatru Żeromskiego. 8 września – na sztukę „Dzieje grzechu” w reżyserii Michała Kotańskiego, a 27-go września na „1946” w reżyserii Remigiusza Brzyka.

Zapisy na wyjazd w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zapisów.

Projekt „Teatr w zasięgu” dofinansowany został ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.