×

Utrudnienia w ruchu kołowym w najbliższy weekend

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury informuje, że w związku z organizacją 10. Jubileuszowego Otwartego Turnieju Tańca w sobotę 20 kwietnia mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w okolicach Hali Widowiskow-Sportowej przy ul. Republiki Pińczowskiej 42. Od godzin porannych do późnego popołudnia do naszego miasta na to wydarzenie będą przyjeżdżać dość liczne grupy uczestników i ich sympatyków, co zapewne spowoduje wzmożony ruch samochodowy na ulicach Republiki Pińczowskiej, Pałęki i Kluka. Spowoduje to zapewne również problemy z parkowaniem w tym rejonie.
Apelujemy również do zmotoryzowanych gości turnieju, aby korzystali z miejsc parkingowych wyznaczonych w południowej części miasta – na parkingu przy hali obok boiska MOSiR (tylko autokary)przy placu targowym na ulicy Republiki Pińczowskiej, na placu w okolicach zabytkowej stacji kolejki wąskotorowej przy ulicy 1 Maja oraz na placu przy dworcu autobusowym na ul. Legionistów.

Organizatorzy przepraszają zmotoryzowanych za utrudnienia w ruchu, jakie wystąpią w czasie trwania święta tańca w naszym mieście.