×

W szpilkach do teatru – po raz 6!!!

 

Kobiety idziemy!!! Idziemy w #w_szpilkach_do_TEATRU
Z nieukrywaną radością i utęsknieniem powraca, nasz już kultowa akcja, w szpilkach do teatru. Dzień Kobiet po raz kolejny będzie dla nas pretekstem by się spotkać, pośmiać, wystroić, a przede wszystkim włożyć ulubione szpilki i iść do teatru. Tym razem, na naszej 6 z kolei akcji spotkamy się w Pińczowie! Specjalnie dla Was przyjedzie Teatr Figa z Rudy Śląskiej z przepełnionym sporą dawką humoru spektaklem „Kobietkowo”.
Kiedy: 12 marca (sobota), godzina 17:00
Gdzie: sala kinowa PSCK
Bilety w cenie: 25 zł (w cenie biletu słodka niespodzianka)
Informacje: telefon: 41 3572424

„Kobietkowo” to spektakl, w którym sześć kobiet dzieli się spostrzeżeniami na tematy im bliskie bo kobiece. Ukazane są różne odsłony kobiet i role, które przychodzi im grać w życiu. Poruszone są oczywiście kwestie relacji damsko-męskich ale także słabe strony kobiet. Wszystko po to, by pokazać jak ważny jest dystans i umiejętność śmiania się samych z siebie. Przedstawienie porusza również problem kobiety, która chce być doskonałą matką, żoną, kochanką i odnoszącą sukcesy profesjonalistką i robi co może, by tym ambicjom sprostać, co wywołuje w niej mnóstwo sprzecznych emocji. Spektakl to spora dawka humoru ale też celnych myśli skłaniających do refleksji.
Reżyseria: Anna Białoń
Występują: Alicja Skrzyńska, Zofia Pająk, Nina Siwy, Monika Orlof – Jagiełło, Katarzyna Płaczek, Anna Białoń
Czas trwania spektaklu: ok. 60 min.

O Teatrze:
Teatr Figa powstał w lutym 2017 roku w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej. W skład zespołu wchodzą kobiety o różnym temperamencie i osobowościach, różnym stopniu doświadczenia teatralnego, zawodowo zajmujące się zupełnie innymi profesjami. Łączy ich jedno – chęć wspólnej pracy twórczej, w oderwaniu od codziennych obowiązków oraz potrzeba rozwoju i wyrażania siebie poprzez sztukę.

#wszpilkachdoteatru #DzieńKobiet #PińczowskieSamorządoweCentrumKultury