×

Wakacje na półmetku

 

Wakacje na półmetku Kuferek wakacyjnych przygód naładowaliśmy już pięknymi wspomnieniami, ale mamy jeszcze spory zapas, bo wiele fantastycznych działań jeszcze wciąż przed nami. Będzie tanecznie, muzycznie, koncertowo. Będzie twórczo; jak zawsze z PSCK.

Naszą wspólną oazą kreatywnych działań pozostaje Przystań Kultury w Klubie Wodnym Kon-Tiki, która powstała z połączenia dwóch żywiołów: kultury i wody a wypełniają je wspólne, mega kreatywne działania. Zerknijcie co przygotowaliśmy na sierpień i nie traćcie ani jednego dnia wakacji.

Wszystkie zajęcie w przystani są bezpłatne i zrealizowane w ramach projektu „Przystań kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowe Centrum Kultury Kultura Dostępna 2021.

W sierpniowe poniedziałki zapraszamy w gościnne mury Domu Kultury, przygotowaliśmy dla Was tematyczne zajęcia w Wakacyjnej Pracowni Plastycznej, na które równie serdecznie zapraszamy.

Śledźcie nas na FB, tam będziemy umieszczać na bieżąco informacje i wakacyjne ogłoszenia!!!

Słońca, przygód, nowych wakacyjnych przyjaźni, ciekawych kulturalnych doświadczeń, a jeśli tylko poczujecie chęć odwiedzajcie Dom Kultury i Przystań KulTUry