×

Wakacje z kulturą – propozycje na lipiec

Pińczów i wakacyjny lipiec w gościnnej PRZYTANI KULtuRY
Wakacje 2021 wystartowały !!! Przed nami 2 miesiące odpoczynku, ładownia baterii i wolnego czasu. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej odpoczywa się z PSCK:-)
W tym roku zapraszamy Was do Przystani Kultury w Klubie Wodnym Kon-Tiki Pińczów. Jak się już domyślacie, ta wakacyjna oaza kreatywnych działań powstała z połączenia dwóch żywiołów: kultury i wody – gwarantując dobrą zabawę dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście lub odwiedzają nasze urokliwe miasteczko i chcieliby urozmaić swój pobyt. Kulturalny azyl w pięknych okolicznościach wodniackiego klubu gwarantuje Wam od wtorku do czwartku szereg działań: animacyjnych, rekreacyjnych, rozwijających zainteresowania – dając osłonę przed upałami i nudą.

Wszystkie zajęcie w przystani są bezpłatne i zrealizowane w ramach projektu „Przystań kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowe Centrum Kultury Kultura Dostępna 2021.

W lipcowe poniedziałki zapraszamy w gościnne mury Domu Kultury, przygotowaliśmy dla Was tematyczne zajęcia w Wakacyjnej Pracowni Plastycznej, na które równie serdecznie zapraszamy.
Śledźcie nas na naszej stronie na Facebooku, tam będziemy umieszczać na bieżąco informacje i wakacyjne ogłoszenia!!!
Słońca, przygód, nowych wakacyjnych przyjaźni, ciekawych kulturalnych doświadczeń, a jeśli tylko poczujecie chęć odwiedzajcie Dom Kultury i Przystań KulTUry.