×

Wakacyjne warsztaty Voice Master z Agatą Kuliś w Pińczowie

Wakacyjne warsztaty VoiceMaster z Agata Kulis Music powracają do Pińczowa!
Gorąco polecamy warsztaty wokalne, które odbędą się w dniach 18-20 lipca w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Śpiewająco rozkręcamy się w ramach #latazkulturą! W ramach warsztatów będziemy:
* ćwiczyć umiejętności wokalne
* dobierać repertuar
* poznawać praktyczne tajniki pracy na scenie
* poznamy różne techniki wokalne
 
Warsztaty skierowane są do osób od 7 roku życia. Warsztaty obejmują: 3 spotkania x 90 minut (praca w grupie) oraz 1 spotkanie indywidualne (45 minut). Koszt udziału w warsztatach 150 zł.
Zapisy w sekretariacie PSCK – 41 3572424. Liczba miejsc ograniczona.
 
AGATA KULIŚ
Wokalistka, tekściarka, autorka muzyki. Stypendystka Berklee College of Music w Bostonie. Edukację muzyczną rozpoczęła w Krakowie – w Szkole Muzycznej I stopnia im. Stanisława Wiechowicza, gdzie ukończyła klasę fortepianu. W Państwowej Szkole Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza rozwijała się wokalnie. Absolwentka Instytutu Kultury UJ. Studiowała również muzykę na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
Laureatka m.in. European Scholarship/Berklee College of Music (2013), Berklee International Grant (2014) oraz Nagrody Słuchaczy Radia Rampa w Nowym Jorku (2015). Jej debiutancki album Come a Little Closer jest połączeniem klasycznych brzmień gatunku smooth jazz i R&B. Organizatorka warsztatów wokalnych, instrumentalnych, a także z zakresu biznesu muzycznego i przedsiębiorczości dla artystów.