×

„Wake up your voice!”– warsztaty wokalne z Karo Glazer

Podbiła serca fanów jazzu w Polsce i na świecie, koncertowała w niemal wszystkich krajach europejskich i USA, jest kompozytorem i producentem muzycznym w jednej osobie. Karo Glazer – jedna z najoryginalniejszych wokalistek jazzowych ostatnich lat będzie wystąpi podczas tegorocznych Zaduszek Jazzowych w Pińczowie oraz będzie trenerem wokalnym pierwszych warsztatów wokalnych towarzyszących Festiwalowi.

Dwudniowe warsztaty potrwają od 28 do 29 października i skierowane są do osób od 14 roku życia, które posiadają minimum podstawowe przygotowanie wokalne. Opłata za udział w warsztatach – 80 zł obejmuje: 8 godzin warsztatów z Karo Glazer, dla chętnych udział w jam session – 28.10 oraz udział w koncercie Karo Glazer podczas 13. Zaduszek Jazzowych w dniu 29 października.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty dostępny jest tutaj. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona.

Karo Glazer jest jedną najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, współpracując z takimi artystami jak m.in. Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor. Jest wokalistką, kompozytorem i producentem w jednej osobie. Tylko podczas ostatnich sezonów Karo wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach europejskich i USA. Jej ostatnia nowojorska płyta „Crossings Project” podbiła serca fanów jazzu w wielu zakątkach świata, jednak jej działania daleko wybiegają poza wizerunek jazzowej divy. Artystka jest m.in. autorką muzyki filmowej, twórcą festiwalu, a jej ostatnie produkcje filmowe można oglądać w niemieckich stacjach telewizyjnych. Do dziś największą pasję Karo odnajduje w ludzkim głosie. Jako trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły wake up your voice, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową Akg Voice Academy w USA i Europie.

warsztaty wokalne jazz 2017 plakat