×

Warsztaty makrofotografii – lista uczestników

 

Zoomujemy na Ponidzie i podglądamy ponidziańską przyrodę z zupełnie innej perspektywy. Zakończyliśmy nabór na warsztaty makrofotografii  i podajemy listę szczęśliwców, którym udało się znaleźć w gronie uczestników warsztatów. Szczęśliwców – bo liczba zgłoszeń jakie do nas napłynęły wielokrotnie przekroczyła liczbę dostępnych miejsc.  W czerwcu widzimy się w Pińczowie i wspólnie z pasjonatem fotografii i przyrody – Bartłomiejem Nurczyńskim, wchodzimy w absolutnie unikatowy świat ponidziańskiej przyrody.

Warsztaty są elementem projektu „Mikrokosmos kultury” Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury realizowanym w ramach programu Edukacja kulturalna 2022, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przy wsparciu Gminy Pińczów.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW

10-12 czerwca 2022

 1. Renata Grochowina
 2. Alicja Mazurek
 3. Karolina Maj
 4. Agata Lipiec
 5. Agata Idziak
 6. Marek Szczeciński
 7. Gabriela Szczecińska
 8. Wojciech Bałabański
 9. Sandra Nogacka
 10. Jarosław Kosela
 11. Krzysztof Opara
 12. Maciej Nielubowicz

Z osobami, którym udało się zakwalifikować do uczestnictwa w warsztatach skontaktujemy się mailowo a  wszystkim, którzy wysłali swoje zgłoszenia serdecznie dziękujemy. Liczymy,  że to pierwsze i nie ostatnie tego typu warsztaty.