×

Warsztaty upcyclingu – szyjemy pufy

Majówka i po majówce. Pełni sił i zapału wracamy do twórczego działania. Ba! Eko-twórczego działania. Nasz dom kultury podpisał deklarację #kulturadlaklimatu, która jeszcze bardziej będzie mobilizować nas do wdrażania rozwiązań i kształtowaniu „kultury codzienności” opartej na wdrażaniu ekologicznych zmian i promowaniu ekologicznych postaw.

Warsztaty upcyklingu to nasza pierwsza inicjatywa w ramach misji #kulturacodzienności, na którą z przyjemnością pragniemy Was zaprosić. Już 21 maja zapraszamy do miejsca niezwykłego – Instytutu Dizajnu w Kielcach, gdzie zorganizowane zostaną specjalnie dla Was warsztaty upcyclingowe – szycia puf. Kolorowe, niepotrzebne już banery z naszych wydarzeń kulturalnych staną się materiałem do stworzenia wygodnych i praktycznych eko-puf. Ekologia i kreatywność w jednym!

To także pierwsze działanie naszego projektu „Przystań kulTUry” realizowanego przy dofinansowaniu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Dodatkowo zapewniamy transport. Zapisy w sekretariacie PSCK – 41 3572424.