×

Warsztaty wokalne z Agatą Kuliś

Halo, halo piękne głosy‼️ Mamy dla Was fantastyczną propozycję na kwietniowe warsztaty wokalne, które nie tylko uwolnią Twój głos, ale i pozwolą mu wskoczyć na wyższy poziom. ᴠᴏɪᴄᴇ ᴍᴀꜱᴛᴇʀ z fantastyczną trenerką Agata Kulis Music to świetne połączenie wiedzy, doświadczenia, inspiracji i możliwości poprawienia emisji głosu. Zapisy od jutra w sekretariacie PSCK.

Warsztaty Voice Master to program wokalny, który od kilku lat wyposaża wokalistów w wiedzę i doświadczenie. To warsztaty, które uczą odwagi na scenie i w życiu wokalisty, inspirują do dalszego rozwoju oraz dają przestrzeń do praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

Zagadnienia poruszane przez prowadzących warsztaty uczą poprawnej emisji głosu, pewności siebie, organizacji pracy na scenie, umiejętności managerskich oraz przedsiębiorczości. Uczestnicy uczą się kompleksowego podejścia do pracy w branży muzycznej.

Zajęcia poprowadzi doświadczona krakowska wokalistka jazzowa Agata Kuliś.

Warsztaty przeznaczone są dla uczestników od 9. roku życia. Pracować będziemy w dwóch grupach wiekowych – dzieci, młodzież + dorośli.

Masz pytania – zadzwoń – 41 3572424. Warsztaty odbędą się w dniach 12-13 kwietnia.