×

Wernisaż wystawy prac II Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej „Wiosna kultury”

 

Wiosna jest w nas. Wiosna jest w sztuce, której źródło to pasja i autentyczna chęć tworzenia. Fantastyczna atmosfera towarzyszyła wernisażowi otwierającemu wystawę II Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej „Wiosna kultury”. Kolejna edycja przeglądu zgromadziła aż 25 twórców – pasjonatów sztuki, od grafiki przez rzeźbę, obraz po rękodzieło.
„Jestem pod olbrzymim wrażeniem wystawy, która pokazuje taką różnorodność talentów i pasji naszych mieszkańców. To niezwykle budujące, że wydarzenie zgromadziło tak dużo osób, które zechciały podzielić się z nami swoją twórczością.” – mówiła Pani Beata Kita, która w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów przywitała wszystkich uczestników.
Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom Przeglądu. To jedna z ciekawszych i ważniejszych dla nas wystaw – bo zbudowana jest na pasji osób wywodzących się stąd; osób – które utożsamiają się z twórczym adresem jakim jest Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Życzymy Wam wielu inspiracji i nieustającej chęci tworzenia. Nasze mury i przestrzenie wystawowe są dla Was!