×

Wokalny, wschodzący w Pińczowie – 1. Ogólnopolski Konkurs Wokalny” Pińczów Jazz Sunrise”

Wokalny, wschodzący w Pińczowie
Zapraszamy solistów i zespoły wokalne do udziału w 1. Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Pińczów Jazz Sunrise”, którego celem jest popularyzacja muzyki jazzowej, twórczości polskich autorów oraz promocja młodych talentów wokalnych.
Plan na konkurs wygląda następująco:
* ELIMINACJE
– Nagrywanie audio-video trzech utworów i umieszczenie ich w serwisie YouTube zgodnie z instrukcja podaną w Regulaminie Konkursu
– Przesłanie na email pinczowjazzsunrise@pinczowskiezaduszki.pl linków do utworów wraz z kartą zgłoszenia do dnia – 31.07.2021roku
Zaproszenie solistów/zespołów wokalnych do
* FINAŁU KONKURSU
– 22.10.2021- I część przesłuchań
– 23.10.2021 – II część przesłuchań
– Wręczenie nagród
– Koncert Laureatów
W konkursie zostaną przyznane nagrody finansowe, a ich pula wynosi 9000 PLN. Dodatkowo Laureat Konkursu zostanie zaproszony do udziału w XVIII Zaduszkach Jazzowych w Pińczowie w 2022 roku.
Wszystkie szczegóły znajdziecie Regulaminie Konkursu, który umieściliśmy na https://tiny.pl/9hhsr
Gorąco zachęcamy do udziału. Niech w Pińczowie śpiewająco wschodzi muzyka jazzowa oraz młode talenty polskiej sceny wokalnej.
1. Ogólnopolski Konkurs Wokalny” Pińczów Jazz Sunrise” realizowany jest w ramach projektu „XVII Zaduszki Jazzowe w Pińczowie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka” oraz przy wsparciu Gminy Pińczów.

 

Regulamin konkursu – uaktualniony            Karta zgłoszenia 

UWAGA! Uległ zmianie pkt 1 w §2.ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE i obecnie brzmi on następująco:

  1. Konkurs ma charakter otwarty, jest przeznaczony dla solistów i zespołów wokalnych, mogą wziąć w nim udział osoby, które do dnia 30.06.2021r. nie przekroczyły wieku 45 lat (dalej także jako„Uczestnicy”).

UWAGA! W związku z zapytaniami i sugestiami zdecydowaliśmy się wydłużyć czas zgłoszeń do 1. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pińczów Jazz Sunrise”. Dajemy Wam więcej czasu na wakacyjne inspiracje i spokojne przygotowanie nagrań na konkurs do 3 października 2021.

AKTUALIZACJA REGULAMINU – ze względu na  problemy techniczne związane z konfiguracją serwera pocztowego ustanowiono adres mailowy do wysyłki zgłoszeń konkursowych na pinczowjazzsunrise@pinczowskiezaduszki.pl