×

Koncert Maksyma Rzemińskiego „Inspirations for solo piano”

ego koncerty zawsze dostarczają niezapomnianych wrażeń poruszając serca i dusze. Jego gra uwodzi słuchaczy świeżością i pełnią pasji. Pianista Maksym Rzemiński już raz skradł serca pińczowskiej publiczności prezentując muzykę filmową. W lutym powróci w nowej odsłonie wykonując aranżacje fortepianowe przebojów takich gwiazd jak Queen, Sting, Abba, Coldplay, Lady Gaga… Będą muzyczne niespodzianki, będzie emocjonujący wieczór z muzyką w mistrzowskim wykonaniu. A dla fanów Maksyma Rzemińskiego nie lada gratka – pierwszy koncert solo od 10 lat!! Rezerwujcie czas.

Na koncert Maksyma Rzemińskiego „Inspirations for solo piano” zapraszamy 25 lutego do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Bilety już od poniedziałku (15 stycznia) do nabycia w centrum kultury oraz w serwisie biletyna.pl

Maksym Rzemiński ukończył I i II stopień szkoły muzycznej w Kielcach w klasie fortepianu prof. Janiny Woźniak. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu doc. Marka Koziaka. Odbył kurs mistrzowski u prof. Barbary Hesse Bukowskiej na Litwie. Jest laureatem wielu konkursów pianistycznych oraz prestiżowych wyróżnień.

plakat na koncert Maksyma Rzemińskiego