×

„Od nocy do nocy – koncert” – koncert Joanny Aleksandrowicz

Koncertem 𝓞𝓭 𝓝𝓸𝓬𝔂 𝓭𝓸 𝓝𝓸𝓬𝔂 w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz zapraszamy na kolejną odsłonę projektu „Muzyka w przestrzeni. Przestrzeń dla muzyki”. Muzyczna podróż, w jaką zabierze nas artystka, przeniesie słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów wypełniając pińczowski wirydarz magią dźwięku.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m. in. z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Zdjęcia aktorki pt. ”Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski ”Calumet Photo UK”

Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Koncert realizowany jest w ramach projektu „Muzyka w przestrzeni. Przestrzeń dla muzyki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zaplanuj czas – 9 września, godzina 19:30.

Wstęp wolny. Wejściówki na koncert już do odbioru w sekretariacie PSCK.

plakat na koncert Od noy do nocy Joanny Aleksandrowicz