×

„Za jakie grzechy, dobry Boże? – pierwszy wakacyjny seans plenerowy

     Cieszymy się, że wakacje już tuż tuż! Oznacza to, że zbliża się też odpoczynek i rozrywka. Wśród różnorodnych propozycji PSCK na atrakcyjny wypoczynek i relaks znalazło się też miejsce na kino w plenerze. Na początek tego gorącego okresu, już 2 lipca, chcemy wam zaproponować wspólne oglądanie wyśmienitej francuskiej komedii „Za jakie grzechy, dobry Boże”. Seans odbędzie się na Amfiteatrze OSiR o 21.00.
Pokaz filmowy odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego.
„Za jakie grzechy, dobry Boże” to największy europejski przebój filmowy ostatnich lat: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w innych krajach Europy!
Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?
Za jakie grzechy, dobry Boże? – komedia, prod. Francja, reżyseria Philippe de Chauveron, czas: 97min.
Występują: Christian Clavier, Chantal Lauby Ary Abittan, Medi Sadoun, Frederic Chau, Elodie Fontan, Noom Diawara, Julia Piaton, Frederique Bel, Emilie Caen   
 Pokaz filmowy odbywać się będzie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.
Regulamin udziału:
 
1. Prosimy o korzystanie wyłącznie z wyznaczonych miejsc. Widzowie muszą pozostać na miejscach wyznaczonych przez organizatora.
2. Zgodnie z wytycznymi konieczne jest zakrywania ust i nosa maseczką ochronną przez cały okres udziału w wydarzeniu i przebywania na terenie pokazu.
3. Brak stosowania się do ww. reguł będzie powodował wykluczenie z udziału w pokazach filmowych.