×

Zaszyj się w kulturze – nowa propozycja zajęć

Szyć, czy nie szyć. Oto jest pytanie! Szyć – odpowiadamy i serwujemy naszą szytą odpowiednimi nićmi propozycję na długie jesienne wieczory
Kreatywne Warsztaty Szycia wracają, ale w nieco zmienionej formie. Warsztaty będą odbywać się regularnie – co dwa tygodnie.
Rozpoczynamy już w środę października o godzinie 16:30. Wszystkich chętnych zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z maszyną do szycia,a wszystko w kameralnej grupie kilku osób tak by poświęcić każdemu z Was jak najwięcej czasu.
Zapisy przyjmujemy przez Strefę Zajęć

Cały kurs ma charakter rozwojowy. Rozpoczniemy szyciem prostych drobiazgów i rzeczy przydatnych w domu a planujemy zakończyć sezon skonstruowaniem i uszyciem czegoś do naszej szafy:) Zapewniamy dostęp do maszyny do szycia, materiały i tkaniny wykorzystywane na zajęciach, nici i akcesoria potrzebne na warsztatach oraz miłą atmosferę.

Plan na pierwsze zajęcia to nauka obsługi maszyny do szycia, poznanie ściegów maszynowych i ich zastosowanie, poznanie stopek maszynowych, omówienie niezbędnych przyborów krawieckich i rodzajów tkanin. Na pierwszych zajęciach wykonamy poduszeczkę na igły/szpilki oraz oryginalny brelok do kluczy.