×

„Zatrzymany” – premiera Teatru Ciut Frapującego

Sztuka trzymająca w napięciu do ostatnich scen. Gra aktorska na najwyższym poziomie. I pytania, dużo pytań kotłujących się w głowach widzów także po zakończonym spektaklu. Po raz kolejny potwierdziło się, że do Teatr Ciut Frapujący można chodzić w ciemno! Premiera spektaklu „Zatrzymany” na motywach książki “Brainwash” Johna Wainwrighta w reżyserii Wojciecha Jurewicza przyjęta została owacjami na stojąco, które nie chciały mieć końca.

„Dziękujemy Wam, naszej ukochanej publiczności, to dla Was jesteśmy i Wy dajecie nam nieustającą energię do działania. A to już 21 rok naszej aktywności na teatralnych deskach” – mówił w imieniu Teatru Ciut Frapującego Krzysztof Brociek przed spektaklem. Były podziękowania dla Burmistrza Włodzimierza Baduraka, za patronat i finansową wsparcie TCF; dla sponsorów, partnerów. Specjalne podziękowanie powędrowało do obecnego na premierze Artura Dutkiewicza, który napisał muzykę do spektaklu.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Każda kolejna premiera to wielkie wydarzenie w kalendarzu kulturalnym Pińczowa i ogrom emocji, które udzielają się nam wszystkim. Gratulujemy Wojciech Jurewicz i dziękujemy, że konsekwentnie, z determinacją i wielką pasją budujesz teatralną publiczność w naszym mieście i zarażasz teatralną pasją kolejne osoby. To wielka rzecz!

A od dziś kolejne spektakle. Nie tylko warto, ale trzeba na nich być!

Fot. Alicja Mazurek