×

Zbliżają się 13. Zaduszki Jazzowe

Plejada znakomitych artystów wystąpi podczas tegorocznych 13. Zaduszek Jazzowych w Pińczowie. Festiwal, który odbędzie się w dniach 28-29 października, otworzy koncert wybitnego pianisty jazzowego, pińczowianina – Artura Dutkiewicza, który ze swoim Trio zaprezentuje swoją najnowszą płytę „Traveller”. Wśród gwiazd znajdą się również: amerykański wirtuoz gitary Regi Wooten, perkusista Gniewomir Tomczyk z debiutanckim albumem „Event Horizon” oraz światowej sławy wokalistka jazzowa Karo Glazer z zespołem. Wydarzeniami towarzyszącymi Festiwalu będą warsztaty wokalne i perkusyjne oraz wystawa fotograficzna autorstwa Andrzeja Mochonia.

Patronat honorowy nad 13. Zaduszkami Jazzowymi sprawują: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

Bilety i karnety na 13. Zaduszki Jazzowe dostępne będą w sprzedaży od 2 października w sekretariacie PSCK. Do połowy października można się również zapisywać na warsztaty wokalne, które poprowadzi gwiazda tegorocznych Zaduszek – Karo Glazer.

Program 13. Zaduszek Jazzowych

28/10/ sobota

18:00 ARTUR DUTKIEWICZ TRIO

Traveller / Nowa Płyta (cena biletu: 40 zł)

20:00 REGI WOOTEN TRIO (cena biletu: 30 zł)

ok. 21.30 jam session

 

29/10/ niedziela

18:30 GNIEWOMIR TOMCZYK Project / Event Horizon

          KARO GLAZER z Zespołem  (cena biletu obejmuje 2 koncerty: 50 zł)

 

Karnet na 13. Zaduszki Jazzowe – 100 zł.