×

Zoom na Ponidzie. Niezwykła wystawa fotografii.

 

W ciszy przyrody usłyszeć szelest świata…
Zwolnić tempo. Skupić się na szczególe i umieć docenić sztukę, którą daje nam Natura. Zatrzymane w kadrze piękno ponidziańskiej przyrody w  jej najmniejszych szczegółach pokazaliśmy wczoraj na wystawie makrografii „Zoom na Ponidzie”. Pod chmurką, w pięknej przestrzeni wirydarzu, z towarzystwem niezwykłych muzycznych emocji jakie zafundowała nam wokalistka i multiinstrumentalistka Oliwia Skrzypczyk zanurzyliśmy się w pińczowski „Mikrokosmos kultury”. Dziękujemy za niezwykłą magię, jaka stała się z Waszym udziałem. Wielkie wyrazy wdzięczności kierujemy do uczestników warsztatów
makrofotografii, którzy swoim talentem oddali wrażliwość na przyrodę. Szczególne uznanie dla Bartłomiej Bart Nurczyński, który pokazał nam, że otaczająca nas przyroda to nie tylko czyste piękno, ale i nasza odpowiedzialność wobec niej. Cieszymy się, że także poprzez kulturę, możemy przybliżać skarby przyrody i promować Pińczów jako zielone serce Ponidzia Wystawę „Zoom na Ponidzie” można przez najbliższy tydzień zobaczyć na wirydarzu Belwederu. Potem postaramy się wyjść z nią bliżej Was – w przestrzeń miasta.
————————————————————————
Wystawa zrealizowana została w ramach projektu „Mikrokosmos kultury”  dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  oraz przy wsparciu Gminy Pińczów. 
Fot. Alicja Mazurek
 
{gallery}/News/2022/MIKROKOSMOS_PROJEKT/zoom_na_ponidzie_wystawa{/gallery}